Aleksandra Kisio

6,5
1 983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Kisio
patryk_B

zawsze w wywiadach powtarza, że jej usta są dziełem natury... a w ostatnich odcinkach tvnowskiego serialu widać, że są mniejsze niż wcześniej...

patryk_B

No właśnie - słabiutka

Zuzulek

Mnie tez się z wyglądu z Angeliną kojarzy

Veronica86

I mnie.

patryk_B

Zapomniałeś o piersiach !

ps.
Słabiutka to jest Cichopek !

tomucho77

True story.
A pani Kisio ma jeszcze oczy cudne.

patryk_B

ja tam jestem kobietą więc się nie będę wypowiadać, ale mój facet mówi, że jest strasznie brzydka...

marajka

Masz marnego faceta.

tomucho77

zajebistego

tomucho77

tylko dlatego ze nie podoba mu sie jakas wargata panienka? ma bardziej wysublimowany gust i tyle/ a w zasadzie klasyczny

marajka

mnie ona też się nie podoba i nie wiem, nad czym się tu zachwycać. poza tym ma obrzydliwe wary. niby są dziełem natury? taaa, jasne. no to natura nieźle ją oszpeciła. nie widzę w niej nic ładnego.

makintosz

ona jest efektowna na pierwszy rzut oka - wysoka, dość zgrabna (choć ostatnio troche przybrala), ma ładne oczy i włosy, do tego styl ubierania kobiecy. ale jej usta a do tego mocno zarysowane szczęki sprawiają, ze (tu moje zdanie) wygląda dość groteskowo. szczególnie jak odgrywa sceny płaczu albo robi dziwne miny. ale ja tam z nikim nie będę kopii kruszyć o jej urodę :P

marajka

zgadzam się aktorką jest bardzo kiepską , i brzydka strasznie.

kinomanka_13

A polskich aktorek jest ktoś u ciebie na tak ?

tomucho77

no dużo tego jest.

tomucho77

wymienię te które pamiętam : Magdalena Kumorek, Magdalena Walach, Magdalena Waligórska, Ilona Ostrowska, Ewa Ziętek, Teresa Lipowska,Agnieszka Więdłocha, Agata Kulesza, trochę Marzena Trybała, Justyna Sieńczyłło, Grażyna Błęcka-Kolska, Edyta Olszówka, Elżbieta Starostecka, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka, Joanna Trzepiecińska, Tamara Arciuch, Magdalena Wójcik, Krystyna Sienkiewicz, Aleksandra Woźniak, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Foremniak,Beata Ścibakówna, Agnieszka Wagner,Agnieszka Warchulska, Andżelika Piechowiak, Małgorzata Sadowska, Agnieszka Wielgosz,Joanna Kurowska, Bożena Dykiel, Małgorzata Niemirska,Ewa Wiśniewska, Marta Lipińska, Ewa Szykulska, Joanna Moro,Emilia Krakowska, Agnieszka Krukówna,Marzena Kipiel Sztuka, Katarzyna Chrzanowska, Małgorzata Pieczyńska,Jolanta Fraszyńska, Ewa Skibińska,Beata Kawka, Beata Tyszkiewicz, Ewa Złotowska,Izabela Kuna,Jolanta Lothe. Jak mi się ktoś przypomni to dopisze.

kinomanka_13

No to zatkało mi kakao !

patryk_B

Szkoda tylko, że te usta ma takie nienaturalne, żabie...

Robaczek_12

Ja wiem czy szkoda tego typu usta mają wielkiego plusa jest nim większa płaszczyzna do całowania :)

Od urodzenia takie miała czy nie ?

ps.
Ale piersiątka ma pierwsza klasa :)

tomucho77

Mi się takie nie podobają, oczywiście ładne są duże ponętne usta, ale te to już są takie nadmuchane pontony, sztuczne. ;)
Z tego co wiem to miała botox wstrzykiwany.

Piersi ma ładne, fakt, zresztą ona wgl figure ma ładną ;)

użytkownik usunięty
patryk_B

Raczej polska Laetitia Casta. Z Angeliną to raczej mi się nie kojarzy. Duże usta (inny kształt!) to za mało na analogię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones