Aleksandra Kisio

6,5
1 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Kisio

na forum poniżej. Zawsze kiedy widzę rozpoczynanie postu od "jest brzydka, ma rysy... jej usta... " (w ogóle częsta to formuła w wypadku niezaprzeczalnie pięknych aktorek, choć uroda jest mniej ważna), to daruję sobie dalszy ciąg, najpierw parsknąwszy śmiechem, a potem smutno uznając, że mam do czynienia z osobami chorymi umysłowo. Gdy potem następuje post typu: "Znam ją, okazała się ...!...*....", to już chce mi się rzygać, bo pisanie z ukrycia w ten sposób znamionuje tchórzy, zawistników i prymitywów. Niestety, takie wpisy obniżają rangę portalu.

I piszę to z prowincji, nie znam aktorów (oprócz jednej aktorki z Wrocławia), ja nie wyrównuję tu rachunków, nie mam żadnego skrytego interesu w bronieniu kogoś konkretnego. Po prostu są pewne reguły moralne, poczucie przyzwoitości, nakazujące powściągnąć język, załatwić prywatne żale osobiście. przewidywać, że nawet jeśli ktoś ma jakiś grzech na sumieniu, to już mógł się zmienić, a może się zmieni, a na pewno nie zmieni się czytając anonimy pisane przez tchórzy. A w ogóle, to często nasze osobiste osądy i mniemanie, że coś jest złem, bywają mylne, bo nie znamy pewnych okoliczności, szczegółów.

Wydmin

Tacy jak Ty zawsze narażeni będą na pewną frustrację nawet jeżeli piszesz, że coś Cię ubawiło to w tle jest wściekłość.
Lektura komentarzy o aktorkach , a także tych na portalach informacyjnych wyjaśnia mi dlaczego wybory w Polsce
wygrywają tacy , a nie inni ludzie. Skoro gawiedź jest żądna "krwi" to na takie zapotrzebowanie odpowiadają politycy szczując
i napuszczając na siebie ludzi.
Ja pomimo tego, że krytykuję niektórych aktorów to nigdy nie piszę źle o ich wyglądzie bo nie chcę by komuś było przykro.
Ci sami, którzy to robią gdyby zamienić role na pewno wyrazili by swoje święte oburzenie , że ktoś ich np. przyrównał do dziwki. Polska dulszczyzną stoi od lat. A Pani Kisio nie musi się każdemu podobać - mnie podoba się bardzo i uważam ją za polską Angelinę Jolie. ps. a jak ktoś znany umrze to dopiero są komentarze !!! Pozdrawiam i dziękuję za Twój wpis. Dostałeś trochę łapek w górę, ale jakoś nikt Ci nie odpisał poza mną. Znamienne.

Wydmin

Wydminipie, wydminipie, trzeba znać się na dowcipie...
Swoją drogą ja nie atakuję ,,księżniczki". Niby dlaczego miałbym to robić? Ty to co innego. Ale przyznaję, że ośmiesza A. K. własna matka i Rafalala (ten tandem gwarantuje ubaw po pachy). W efekcie pośrednio ofiarą moich żartów pada ta młoda pani. Niestety.

Wydmin

Yhm, uroda u kobiety jest mniej ważna. Na FW można dowiedzieć się nowych rzeczy...

Volfram

Hmn...zaintrygowałeś mnie. Jakie to rzeczy na przykład?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones